top of page

WePack ve Nulogy'den Dijital Dönüşümde Stratejik Ortaklık

01.03.24

By:

Sedat Onat

WePack ve Nulogy'den Dijital Dönüşümde Stratejik Ortaklık

WePack ve Nulogy'den Dijital Dönüşümde Stratejik Ortaklık

WePack, bağımsız bir sözleşmeli paketleme uzmanı, operasyonlarının çevikliğini ve dayanıklılığını artırmaya odaklanırken, yazılım sağlayıcısı Nulogy ile Packaging Innovations & Empack 2024 Etkinliğinde ortaklık kurduğunu duyurdu. 


WePack, çeviklik ve yanıt verme kapasitesini artırmak için dijital bir çözüme ihtiyaç duyduğunu fark etti ve Nulogy'nin Shop Floor Solution'u, işletme için ideal seçim olarak öne çıktı. Nulogy, sözleşmeli paketleme işlemlerinin karmaşık prosedürleri için özel olarak tasarlandığı için, markaların dış ortaklardan yüksek kaliteli, yenilikçi ve maliyet etkin ürün teslimatına giderek daha fazla güvenmesiyle ortaya çıkan talepleri karşılamak için temel olarak görüldü.


WePack, 30 yılı aşkın sektör deneyimiyle, gıda, kozmetik, yüksek kaliteli tüketici ürünleri ve tarım sektörlerinde tanınmış markalarla çalışan önde gelen bir paketleme hizmetleri sağlayıcısıdır. Şişeleme, saşe ve poşet dolumu, el montajı projeleri, yeniden işleme ve düzeltme hizmetleri gibi kapsamlı hizmetler sunan WePack, sözleşmeli paketleme endüstrisinin karmaşıklıklarını yönlendirmede ilerici bir yaklaşıma sahip iç tasarım ekibiyle tanınır.


Önemli Notlar:

  • WePack ve Nulogy, operasyonel çeviklik ve dayanıklılığı artırmak için dijital çözümlere odaklanıyor.

  • Nulogy'nin Shop Floor Solution'u, sözleşmeli paketleme süreçlerinin özel ihtiyaçlarına hitap ediyor.

  • WePack, endüstride 30 yılı aşkın bir deneyime sahip ve bir dizi sektörde tanınmış markalarla çalışıyor.

  • Nulogy, Packaging Innovations & Empack 2024 Etkinliğinde 'Essential Package'ını piyasaya sürdü, bu da daha küçük sözleşmeli paketleme operasyonları için uyarlanmış bir çözüm sunuyor.


Haber Linki: https://www.warehousinglogisticsinternational.com/wepack-selects-nulogy-to-digitalise-its-contract-packing-operations/

Güncel Haberler

15.04.24

İran'ın Konteyner Gemisine El Koymasıyla Beklenen Deniz Nakliye Ücretlerinde Artış

11.04.24

Walmart, Otomasyonu Artırıyor: Otonom Forkliftler ve Fox Robotics ile Ortaklık

08.04.24

Kuehne+Nagel, Çeviklik ve Müşteri Yakınlığını Artırmak için Yapısal Değişikliğe Gidiyor

bottom of page