top of page

Pocket Box, Filo Yönetimini Yenilikçi Varlık Modülüyle Güçlendiriyor

25.04.24

By:

Sedat Onat

Pocket Box, Filo Yönetimini Yenilikçi Varlık Modülüyle Güçlendiriyor

Pocket Box, Filo Yönetimini Yenilikçi Varlık Modülüyle Güçlendiriyor

Pocket Box, küçük ve orta ölçekli işletmelerin filo yönetimine yönelik yazılım çözümünü geliştirerek, kara taşımacılığı operatörlerinin artan taleplerini karşılamayı hedefliyor. Yeni eklenen varlık modülü ile Pocket Box Filo, araçlar, römorklar, ekipmanlar ve sürücülerin yönetimini kolaylaştıracak bir sistem sunuyor. Bu modül, işletmelerin çeşitli ekipmanlarını korumalarına, izlemelerine ve güvenliklerini sağlamalarına olanak tanıyor.


Şirketin CEO'su Jim Finnegan, Pocket Box Filo'nun piyasaya sürülmesinden bu yana, müşterilerin araç işletmelerinin yanı sıra diğer lojistik ve malzeme taşıma ekipmanlarını yönetme taleplerinin olduğunu belirtiyor. Yeni yazılım gelişimi ile tüm kaynakların tek bir sistemde toplanması amaçlanıyor. Böylece işletmeler fiziksel kaynaklar üzerinde tam kontrol ve görünürlük kazanabilecek.


Varlık modülü, römorklar, konteynerler, forkliftler gibi çeşitli lojistik ve malzeme taşıma ekipmanlarının yönetimi için esnek bir yapı sunuyor. Kontrol paneli ve bildirim sistemi, bakım, güvenlik uyumu ve envanter yönetimi özelliklerini içeren, kullanımı kolay bir arayüz ile görev yönetimini sorunsuz hale getiriyor. Uygulama üzerinden sürücüler, günlük araç ve varlık güvenlik kontrolleri yaparken, kendilerine tahsis edilen ekipmanların son bilinen konumunu ve durumunu da belirleyebilecekler.


Finnegan, bu dijital çözümün işletmelerin zaman ve para tasarrufu sağlamalarına yardımcı olacağını, en yüksek sağlık ve güvenlik uyum seviyelerine ulaşmalarını sağlayacağını ve ileriye dönük olarak yeni güvenlik özelliklerini de sunacaklarını ifade ediyor. Ayrıca, bu modül sayesinde ekipman hırsızlığı gibi sorunlarla mücadelede de yardımcı olmayı hedefliyorlar.Önemli Notlar
  • Pocket Box, SME filo yönetimi için varlık modülü ekledi.

  • Modül, araçlar, römorklar, ve diğer ekipmanların yönetimini tek sistemde topluyor.

  • Yeni yazılım, işletmelere ekipmanlarının durumunu ve konumunu izleme olanağı sunuyor.

  • Dijital çözüm, işletmelerin zaman ve para tasarrufu sağlamasına, güvenlik ve uyum seviyelerini artırmasına yardımcı oluyor.

  • Gelecekte ekipman hırsızlığına karşı yeni güvenlik özellikleri eklenecek.


Haber Linki: https://www.warehousinglogisticsinternational.com/pocket-box-targets-road-transport-sector-with-asset-management-enhancement/

Güncel Haberler

21.05.24

Güney Karolina Limanları'nda Yazılım Sorunu Nedeniyle Gecikmeler

21.05.24

Baltimore Köprüsüne Çarpan Dali Nihayet Kurtarıldı

21.05.24

Rusya'nın Ulaştırma Sektöründe Yapısal Değişiklikler ve Yeni Öncelikler

bottom of page